Naruto forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto forum

Forum o Naruto a Naruto Shippuden
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kto ste v NA?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Svenbjorn
Nováčik
Nováčik
Svenbjorn


Male Počet príspevkov : 10
Age : 32
Registration date : 02.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeSo marec 07, 2009 6:24 pm

no takze mna mozete v NA najst pod rovnakym menom ako tu......teda Svenbjorn a zatial som missin-nin......
Návrat hore Goto down
eChoe
Nováčik
Nováčik
eChoe


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Registration date : 11.02.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 11:32 am

Já Foxey....mám všetky postavy, ale zjistil sem, že mě bavily mise....když to mám hrát normal tak mě to moc nebere.....
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Aj ja som tam :)   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 11:51 am

Ja som v Naruto Arene rovnako ako tu Bartman Smile, som level 26 Jounin....
Mam takmer vsetky misie, ktore mozem na tejto urovni mat, ale ani za nic si nemozem otvorti Gaara Rehabilitated, dokonca je to misia typu D-C Laughing , ale nemozem s Garom najst Dosuho Sad
Inak problem mi robi aj odomknut Sarutobiho Asumu, inak mam vsetky ostatne charaktery, ktore mozem mat, odomknute Smile king
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: ???   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:29 pm

O akych misiach to hovorite ja mozem len bojovat na serv... vysvetlitemi to niekto??????
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:37 pm

demonnn001 napísal:
O akych misiach to hovorite ja mozem len bojovat na serv... vysvetlitemi to niekto??????

Mno ved bojujes, tak vlastne robis misie - na to sluzia lader a quick games Smile
Hore na liste mas predsa zalozku Ninja missions, klikni na nu a v nej sa ti obajvia typi misii..... pozri si co mas robit a pln ich Smile
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: ??   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:41 pm

Ved hej>>> jak sa mozem dostat do klanu??
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:59 pm

demonnn001 napísal:
Ved hej>>> jak sa mozem dostat do klanu??

no, ze napises clan leaderovi nejakeho klanu, ci ta vezme Smile a on ti potom posle pozvanku, ak ano... Smile
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
Svenbjorn
Nováčik
Nováčik
Svenbjorn


Male Počet príspevkov : 10
Age : 32
Registration date : 02.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:34 pm

Bartman napísal:
Ja som v Naruto Arene rovnako ako tu Bartman Smile, som level 26 Jounin....
Mam takmer vsetky misie, ktore mozem na tejto urovni mat, ale ani za nic si nemozem otvorti Gaara Rehabilitated, dokonca je to misia typu D-C Laughing , ale nemozem s Garom najst Dosuho Sad
Inak problem mi robi aj odomknut Sarutobiho Asumu, inak mam vsetky ostatne charaktery, ktore mozem mat, odomknute Smile king

presne, toho druheho garu..rehabilited, ci jake mu meno...nemozem ani ja...ale uz na to se***...mozno niekedy neskor.....teraz si robim misie v acku, ti eza timy...aby som ako anbu nemusel sa s nimi zapodievat......a z tohto levelu mi chaba ten gara rehabilitatad, kyuuby naruto.(nemozen natrafit na kabuta), a chyio..ale to bude len chvilka a si ju ziskam....
Návrat hore Goto down
eChoe
Nováčik
Nováčik
eChoe


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Registration date : 11.02.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:37 pm

Ježiš GaReha easy Very Happy mám pro Vás tip...dejte si do týmu postavu s kterou máte dělt misi a další 2 si vyhlídněte takový, který nikdo na tý úrovni nepotřebuje porážet...a pokud soupeř nebude dělat a row, tak vám leavne...v podstatě jsem tak udělal všechny mise cyclops
Návrat hore Goto down
Svenbjorn
Nováčik
Nováčik
Svenbjorn


Male Počet príspevkov : 10
Age : 32
Registration date : 02.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:41 pm

eChoe napísal:
Ježiš GaReha easy Very Happy mám pro Vás tip...dejte si do týmu postavu s kterou máte dělt misi a další 2 si vyhlídněte takový, který nikdo na tý úrovni nepotřebuje porážet...a pokud soupeř nebude dělat a row, tak vám leavne...v podstatě jsem tak udělal všechny mise cyclops

Very Happy:D:D:....sikovný......hned to vyskusam....Smile....
Návrat hore Goto down
eChoe
Nováčik
Nováčik
eChoe


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Registration date : 11.02.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:48 pm

Neuplatňovat ovšem u mise na Orochimara....taky jsem ji dělal hoodně dlouho, protože ta obejít nejde...
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitimeNe marec 08, 2009 11:21 pm

eChoe napísal:
Ježiš GaReha easy Very Happy mám pro Vás tip...dejte si do týmu postavu s kterou máte dělt misi a další 2 si vyhlídněte takový, který nikdo na tý úrovni nepotřebuje porážet...a pokud soupeř nebude dělat a row, tak vám leavne...v podstatě jsem tak udělal všechny mise cyclops

sranda, skusim Very Happy
Ono je to posledna postava takmer, co mi treba odomknut a este ten Asuma Crying or Very sad , proste najst s Choujim Dosuho alebo Jirouba je fakt tazke Sad
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: ?????   Kto ste v NA? Icon_minitimeSt máj 06, 2009 6:13 pm

Zevraj su kody na naruto-arena ak ano poznate ich??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kto ste v NA? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto ste v NA?   Kto ste v NA? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kto ste v NA?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto forum :: Naruto Arena-
Prejdi na: