Naruto forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto forum

Forum o Naruto a Naruto Shippuden
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pridanie rubriky NA

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Svenbjorn
Nováčik
Nováčik
Svenbjorn


Male Počet príspevkov : 10
Age : 32
Registration date : 02.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitimePo marec 02, 2009 10:46 pm

Zdravím, som tu nový, čiže nechcem do toho sem hučať(inač veľmy dobry nápad je to tu). Ide o to , že by sa sem mohlo vopchať aj kategória o online hre naruto-arena.com (NA), kde by sme sa mohli radit, ktorý tým, výhody a nevýhody charakteerov v tejto hre. Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Jo :)   pridanie rubriky NA Icon_minitimeUt marec 03, 2009 12:11 am

jo, to by islo Smile to tu bude hned, jak si na to spomeniem Very Happy dobry napad... len prve by tu muselo byt viac ludi ;-) Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
Svenbjorn
Nováčik
Nováčik
Svenbjorn


Male Počet príspevkov : 10
Age : 32
Registration date : 02.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitimeUt marec 03, 2009 4:07 pm

len s anic enboj...sam budem robit v okoli reklamu....a dnes asi pribudnu dalsi 2 uzivatelia
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: jop :)   pridanie rubriky NA Icon_minitimeUt marec 03, 2009 5:08 pm

Svenbjorn napísal:
len s anic enboj...sam budem robit v okoli reklamu....a dnes asi pribudnu dalsi 2 uzivatelia

hh, ja robim reklamu tiez, ide to poamyl ale isto Very Happy
Vsetko bude farao
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
luk
Anonymný




pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: naruto-arena   pridanie rubriky NA Icon_minitimeSt marec 04, 2009 2:26 pm

som tam tiez !!!!!
Návrat hore Goto down
luk
Anonymný




pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ???   pridanie rubriky NA Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:18 pm

Preco ked idem na temu naruto -arena a chcem tam nieco napisat tak mi vypise meno a heslo ...

... mimochodom tam hovoria o nejakych misiach a ja tam ziadne misie nemam............. takze mi niekto odpovecte
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:29 pm

luk napísal:
Preco ked idem na temu naruto -arena a chcem tam nieco napisat tak mi vypise meno a heslo ...

... mimochodom tam hovoria o nejakych misiach a ja tam ziadne misie nemam............. takze mi niekto odpovecte

Pretoze niesi registrovany Smile takze ak chces pisat na toto forum, musis sa tu zaregistrovat Smile
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: luk   pridanie rubriky NA Icon_minitimeNe marec 08, 2009 6:33 pm

uz som sa zaregistroval volam sa demonnn001 napisal som nieco do naruto arena pozrisso tooo
Návrat hore Goto down
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ?????   pridanie rubriky NA Icon_minitimePo marec 09, 2009 3:56 pm

NEPOZNA NIEKTO ZVAS STRANKU NA NARUTOVE HRY S DOBROV GRAFIKOU NA PC {na stiahnutie} Question
Návrat hore Goto down
eChoe
Nováčik
Nováčik
eChoe


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Registration date : 11.02.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitimePo marec 09, 2009 4:59 pm

Na PC snad neni....
Návrat hore Goto down
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ????   pridanie rubriky NA Icon_minitimeSo marec 14, 2009 10:59 pm

ale je vydel som aj ukazky
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitimeNe marec 15, 2009 1:44 am

demonnn001 napísal:
ale je vydel som aj ukazky

Naruto hry su len na PS2 a hracie konzoly, mozno to bolo cez nejaky emulator spustene v kompe Smile
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ?????   pridanie rubriky NA Icon_minitimeNe marec 15, 2009 10:30 am

asi hej
Návrat hore Goto down
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ????   pridanie rubriky NA Icon_minitimeUt marec 17, 2009 2:52 pm

asi ale ja teraz stahuje najnovsieho naruta a bude na PS2 ale skusim si tam aj stiahnut emulator a uvidem ci to pode.......
Návrat hore Goto down
Bartman
Admin
Admin
Bartman


Male Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Jasne   pridanie rubriky NA Icon_minitimeUt marec 17, 2009 3:03 pm

demonnn001 napísal:
asi ale ja teraz stahuje najnovsieho naruta a bude na PS2 ale skusim si tam aj stiahnut emulator a uvidem ci to pode.......

jasne... na PS2 je dost hier, ja sa teraz chystam kupit si PSP Smile, a ma vyjst na neho aj nejaky novy Naruto, tak snad ho zozeniem Smile pirat
Návrat hore Goto down
http://www.narutosvk.webnode.sk
demonnn001
Nováčik
Nováčik
demonnn001


Male Počet príspevkov : 16
Age : 30
Registration date : 08.03.2009

pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: ????   pridanie rubriky NA Icon_minitimePi apríl 10, 2009 3:02 pm

Ved na konoha.cz sa da stiehnut 103 104 nie?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pridanie rubriky NA Empty
OdoslaťPredmet: Re: pridanie rubriky NA   pridanie rubriky NA Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pridanie rubriky NA
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto forum :: Administracia :: Vaše nápady-
Prejdi na: